KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108348
nr 1610 8348
Markus Kasemaa
(f. 1972), Estland
"Komposition med sittande man". Signerad, daterad 1994. Blandteknik. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.
måndag 1 april 2024
kl 18:49:02